Prodej, půjčovna a servis profesionální zahradní techniky Kolín
Klejnarská 863, Kolín
Po-Pa: 07:30 - 17:00, So: 08:00 - 12:00

Budoucnost pro Vaší zahradu

Specializujeme se na moderní technologie úpravy trávníků, mezi které bezesporu patří také robotické sekačky. Díky pokroku informačních a komunikačních technologií je nyný úprava Vašeh trávníku jednodušší, pohodlnější a bez častých problémů, se kterými se můžete setkat při manuálním sekáním trávníku.

V dnešní uspěchané době, kdy se čím dál více v domácnostech prosazují roboti, představuje sekání trávníku nemalou časovou zátěž. Naše společnost Vám nabídne profesionální robotické sekačky a poradí Vám s výběrem vhodného stroje pro Váš typ zahrady. V neposlední řadě provedeme instalaci robotické sekačky, která obnáší vytyčení travnatých ploch.

Poradí si s těžkým terénem

Robotické sekačky jsou vybaveny funkcemi, které řídí jejich činnost v různých situacích. Jsou schopné průjezdu úzkými pasážemi, nerovným a svažitým terénem až do 45%.

Integrovaný GPS modul

Díky integrovanému modulu GPS jsou sekačky přesné při plánování sečení a navigaci po zahradě. Výhodou je také zpětná lokalizace sekačky v případě jejího odcizení.

Automatické dobíjení

Pohon obstarává akumulátor, který je automaticky dobíjen a v případě potřeby se robotická sekačka automaticky vrátí do nabíjecí stanice, kterou lze umístit prakticky kdekoliv.

Chytré plánování sečení

Robotická sekačka sama nastaví sečení podle rychlosti růstu trávy a počasí.

Díky robotickým sekačkám, které Váš trávník dokonale upraví, budete mít více času na své koníčky a rodinu. Posaďte se a v klidu odpočívejte. Díky pokrokovým technologiím se můžete spolehnout, že Váš trávník bude v perfektní kondici i bez Vaší přítomnosti.

Rádi Vám poskytneme více informací a vybereme ten nejvhodnější produkt pro Vaše účely.

Mám zájem o robotickou sekačku

Husqvarna

AUTOMOWER® 105

AUTOMOWER® 105

Základní model

Malá robotická sekačka pro majitele domů a zahrad s menší a rovnou travnatou plochou.

Kompaktní tříkolová robotická sekačka pro efektivní sečení rovných travnatých ploch. Vhodná pro menší trávníky o rozloze do 600 m², zvládá svahy se sklonem do 25 %. Snadno se používá a nabízí osobní nastavení. Barevném provedení polární bílá je k dispozici jako volitelné příslušenství.

AUTOMOWER® 450X

AUTOMOWER® 450X

Nejlepší model

Velkokapacitní robotická sekačka s velkorysým inteligentním řešením.

Nejlepší model z řady robotických sekaček na trhu. Tato inteligentní sekačka si hravě poradí s velkými a složitě členitými travnatými plochami, například s mnohonásobnými úzkými průchody, překážkami, nerovným terénem a svahy až do 45 %. Navigace s pomocí GPS a celá řada funkcí, včetně Automower® Connect, představují inteligentní řešení, které udrží váš trávník zelený, zdravý a dokonale posekaný...

Viking

MI 422

MI 422

Specialista pro automatické sečení menších ploch

Robotická sekačka MI 422 je jako ve svém živlu na menších travnatých plochách do 500 m². Vždy s dokonalým výsledkem a v nejkratším možném čase, takže je trávník je velmi rychle připraven k Vaší relaxaci i k hrám Vašich dětí.

MI 632 P

MI 632 P

Nejrychlejší a nejvýkonější z rodiny iMow

Inteligentní robotická sekačka MI 632 P spolehlivě a zcela samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 4000 m² . Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché. Sekačka dokáže, pomocí dešťového čidla, sama flexibilně upravit svůj žací a dobíjecí cyklus tak, aby byl pracovní úkol splněn tak, jak mu majitel zadal v rámci týdenního cyklu. Je vybavena ochranou proti krádeži, ...